Dernek:
Gümüşhane'deki STK'lar Rahatsız
banner254
 Emniyet ve yargıya çöreklenerek Müslümanlara iblisçe tuzaklar kuran, kumpaslar hazırlayan, binlercesini sahte bilgi ve belgelerle zindanlara dolduran zihniyetin FETÖ Örgütü olduğu bugün çok net bir şekilde anlaşılmaktadır.

Özellikle Mütedeyyin Müslümanlara tuzaklar kurarak, uydurma kayıtlarla, delillerle yüzlercesini müebbet hapse mahkûm eden FETÖ'nün emniyet ve yargı oluşumlarında bulunanların hemen hepsi cezaevlerini doldurmuş durumda bugün.

Söz konusu bu paralel örgütün Ergenekon ve Balyoz davaları kapsamında darbeci diyerek mahkûm ettiği ne kadar kişi varsa yeniden yargılanma yolu açılarak hemen hepsi serbest bırakıldı. Hatta bunlardan birçoğu da bugün devletten milyonlarca lira tazminat almaya başlamış durumda iken; 28 Şubat ve FETÖ’nün mağdur ettiği her kesimden Müslümanın haksız yere zindan hayatına devam ediyor olması asla kabul edilebilir bir durum değildir. 

Şimdi bu korkunç çarpıklık ve zulüm orta yerdeyken, bu mazlum ve mağdurların yeniden yargılanmaları hususunda henüz somut bir adım atılmamış olması nedeniyle yetkililere sesleniyoruz:

Gelin hep birlikte bu kanayan yaraya parmak basalım, merhem olalım. Uğranılan haksızlık sonucu dağılan ve darda kalan yüzlerce ailenin feryatlarına kulak verelim. 28 Şubat ve FETÖ Mağduru bu aileler hiç kimseden af dilenmiyor, lütuf ve ihsan istemiyor. Sadece adalet istiyor. Mağdurların yeniden yargılanmasını talep ediyor. 

Gümüşhane STK'ları olarak, 28 Şubat ve FETÖ Mağduru Müslümanların uğradığı bu zulmün sona ermesi için , yeniden yargılanmalarının önü açılarak gerçek adaletin tecelli etmesini diliyoruz.


Basın aciklamasina destek veren stk'lar
1-Cihannüma
2- Gikder
3- Müsiad
4- Şuurlu Öğretmenler
5- Ensar
6-İlim yayma
7- Birlik Vakfı
8- AGD
9-Tügva
10- Yeşilay
11- Genç memur-sen
12- IHH
13- Tüketici Hakları Derneği
14- Yardımeli
15 Memursen
16- Diriliş Nesli İmam Hatip Mez.
17- Hayrat İnsani Yardım
18-Peygamber Sevdalilari Platformu Gümüşhane temsilcisi 
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
misafir 3 ay önce

Gümüşhane nin cesur yigitlerine selam olsun

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

ŞEKAV, Gönül Sofrasında Buluştu
Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı (ŞEKAV) üyeleri, İstanbul'da Florya Sosyal Tesislerinde gönül sofrasında...

Haberi Oku