Dernek:
GİYAD'ın düzenlediği '29 Geceleri'nde Çetin Demir sahne aldı
banner254
GİYAD'ın geleneksel hale getirdiği 29 Geceleri Eylül ayı programına Konya'dan gelen Gümüşhaneli sanatçı Çetin Demir katıldı. Gecede konuklara kartol, turşu, çökelek ikram edildi. Programa dışarıdan gelen misafirler ve dernek üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

Gecede konuşan GİYAD başkanı Serkan Kaya, katılımcılara ve sanatçı Çetin Demir'e teşekkür etti. Kaya, "2 yıl önce GİYAD olarak başlattığımız 29 gecelerini her ayın 29'unda gerçekleştiriyoruz. Ayda bir de olsa sohbet hasbihal fırsatı buluyoruz . Bu güzel birlikteliğimizi Allah her daim eylesin. Bizleri kırmayarak Konya'dan gelen hemşerimiz Çetin Demir'e doyumsuz türkü ziyafeti için, bu gece ikramlarımızı sunan Metro Gümüş taksi sahipleri Davut Ficil, Hüseyin Kaya ve siz kıymetli misafirlere teşekkür ederek her ayın 29'unda buluşalım diyorum" şeklinde konuştu.

Geleneksel 29 geceleri programına YTÜ İdari İktisadi Bilimler Fakültesi Dekanı, GÜSİAD Başkanı Prof.Dr.Kenan Aydın, Ak Parti K.Çekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut, Esenyurt Belediyesi eski başkan danışmanı İhsan Akdemir, Bakırköy TESUD eski başkanı emekli Yarbay Hamdi Demir, Emekli Kurmay Albay Yusuf Afad, ŞEKAV Genel Sekreteri Ramazan Kahveci, ŞEKAV yönetim kurulu üyesi Abdullah Canan, Şiran İncedere köyü dernek başkanı Tacettin Türkmen, Kelkit Kaş köyü dernek Başkanı Yavuz Demir, İş adamları Fevri Demir, Adnan Efe, Ali Efe,Necati Kaya, Celal Yıldız, Şiran Seydibaba köyü eski dernek başkanı Namık Şeker, Şair Güngör Celep ve çok sayıda hemşerimiz  katıldı.
Anahtar Kelimeler
GİYAD

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner278

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan
Biyografi Sitesi

İstanbul Gümüşhaneliler Derneğinden TL Kampanyası
İstanbul Gümüşhaneliler Derneği,düzenlediği kapmanya ile Söz konusu,vatan,devlet ,millet ise,Dolar nedir...

Haberi Oku