Dernek:
GİYAD, 15 Temmuz Şehitlerini Unutmadı
banner254
15 Temmuz günü FETÖ tarfından ülkemize yapılmak istenen darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımız GİYAD'da okunan Kuran-ı Kerim ve dualarla anıldı. GİYA^D'ın her ayın 29'unda yaptığı 29 Geceleri'nde Demokrasi şehitlerimiz dualarla ve okunan Kuran-ı Kerimlerle anıldı.

Hemşerimiz imam Eyüp Aydoğan'ın soheti ve Kuran_ı Kerim tilavetiyle başlayan programa dernek üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Şehitlerimiz için okunan dualardan sonra söz alan GİYAD Başkanı Serkan Kaya;" Allah ülkemize bir daha 15 Temmmuz gibi kara geceleri yaşatmasın. Bu ülke için o gece gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimize Allah'dan rahmet diliyoruz. O gece Gümüşhaneli hemşerilerimizdende şehit olanlar oldu. Biz tüm şehitlerimizi dualarla yad ediyoruz. Türk Milleti bu 15 Temmuz ruhu ile her daim birlik berbaerlik içinde olursa hiç bir kuvvet ülkemize bir şey yapamaz. Okunan Kuran-ı Kerim için hocamıza ve katılan tüm dostlara teşekkür ederim" dedi.

Ak Parti Küçükçekmece ilçe başkanı GİYAD Danışma kurul üyesi Mustafa Korkut'da bir konuşma yaptı. Şair Güngör Celep'in Darbe adlı şiir okuması ve ikramlar ardından program sona erdi.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

ŞEKAV, Gönül Sofrasında Buluştu
Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı (ŞEKAV) üyeleri, İstanbul'da Florya Sosyal Tesislerinde gönül sofrasında...

Haberi Oku