Dernek:
AGD'den Her Şehide Bir Fidan Her Fidana Bir Genç Çalışması
banner254

Yapılan etkinliğe değişik okullardan birçok Ortaokul öğrencisi katıldı.

Yapılan anlamlı çalışmayla ilgili açıklama yapan Anadolu Gençlik Derneği Gümüşhane Şube Sekreteri Mehmet Fatih Öden “ Ülke genelinde Anadolu Gençlik Derneği Ortaokullar Komisyonu olarak Çanakkale’de şehit olan 250 bin şehidimiz için Her Şehide Bir Fidan, Her Fidana Bir Genç adı altında bu etkinliği icra ediyoruz.

Bir yıl sonrasını düşünüyorsanız bir tohum ekin, 10 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir fidan dikiniz, 100 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir insan yetiştiriniz anlayışıyla yaptığımız çalışmalarla gençliğimizi şühedanın izinde, ülkemize ve bayrağımızın al rengine sevdalı, imanlı, şuurlu bir şekilde yetiştirmenin gayreti içerisindeyiz.

Yine bu manada efendimiz (s.a.v) fidan dikmenin önemi ile ilgili“ Kıyamet kopmaya yakınken elinizde bir ağaç fidanı varsa ve onu dikmeye vakit bulabilirseniz onu dikin” diye buyurmuştur.

Bu münasebetle yaptığımız bu faaliyetle birlikte aziz şehitlerimizi tekrar rahmetle ve minnetle yad etmiş oluyoruz açıklamasında bulundu.

Çanakkale şehitlerimiz için yapılan fidan dikme etkinliği yapılan dua, çekilen hatıra fotoğrafı ve ikramla nihayete erdi.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner277

banner219

banner278

banner171

eticaret
helikopter kiralama
deri ceket bayan

ŞEKAV, Gönül Sofrasında Buluştu
Şiran Eğitim ve Kalkınma Vakfı (ŞEKAV) üyeleri, İstanbul'da Florya Sosyal Tesislerinde gönül sofrasında...

Haberi Oku